Konkurs kolęd i Pastorałek 2020 - wyniki

 

20 stycznia 2020 r Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach oraz Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Mieszkowicach zorganizowali po raz dwunasty Konkurs Kolęd i Pastorałek pn. „Niech kolęduje z nami cały świat”. Do konkursu zgłosiło się 64 podmioty wykonawcze. Jury w składzie Grzegorz Podwójny – przewodniczący, Renata Deka i Jan Ogonowski – członkowie przyznali następujące miejsca i wyróżnienia:

w kategorii Przedszkola I miejsce otrzymali:

- Ola Bałko Zielin
- Alicja Kędlarska Mieszkowice
- Dominik Taraciński Dębno
- Lena Owsianna Mieszkowice
- Hanna Stelmasik Mieszkowice
- Marika Filińska Cedynia
- Maja Szewczyk Moryń
- Antonina Zdunek Moryń
- Miłosz Madej Mieszkowice
- Jan Mokrzycki Mieszkowice
- Mateusz Kwapiński Mieszkowice
- Zosia Kaczmarek Dębno
- Kornelia Handkowska Mieszkowice
- Dawid Mazurkiewicz Mieszkowice
- Grupa Kotki Dębno

            w kategorii soliści klas I – III

1 miejsce - Agata Kwiecień Moryń
2 miejsce - Szymon Kowalewski Mieszkowice, Maksymilian Szacht Mieszkowice
3 miejsce - Weronika Wieczorek Moryń, Laura Biała Dębno
Wyróżnienia: Lena Kopaczel Mieszkowice, Alicja Łuszczek Mieszkowice, Karol Drużga Zielin, Zosia Płowik Moryń, Giannis Podgórny Moryń, Rafał Drużga Zielin, Marta Zubala Dębno, Basia Drużga Mieszkowice, Michalina Łyczkowska Cychry, Zuzia Pleń Cychry,

            w kategorii zespoły klas I – III

1 miejsce - Chór klas trzecich Chojna
2 miejsce - Małe Violinki Mieszkowice
3 miejsce - Aniołki Maryi Chojna
Wyróżnienia: Duet Laura Biała i Małgorzata Badora Dębno, Malinki Mieszkowice, Duet Mikołaj i Szymon Mieszkowice, Duet Michalina i Zuzia Cychry

            w kategorii soliści klas IV – VI

1 miejsce - Wiktoria Taracińska Dębno/Kostrzyn
2 miejsce - Kacper Mielnik Mieszkowice
3 miejsce - Kalina Pożarycka Mieszkowice, Lena Sikora Szczecin
Wyróżnienia: Martyna Kaczmarek Dębno, Kasia Mazurowska Cychry, Zuzanna Wesołowska Zielin, Julia Nowak Troszyn, Karolina Radziukiewicz Cychry

            w kategorii zespoły klas IV – VI

1 miejsce - Zespół wokalny SP Cychry
2 miejsce - Zespół Impuls Boleszkowice
3 miejsce - Duet Kalina i Kacper Mieszkowice

            w kategorii soliści klas VII – VIII

1 miejsce - Emily Ezekwe Kostrzyn
2 miejsce - Michalina Lewandowska Mieszkowice/Kostrzyn
3 miejsce - Bartosz Żugaj Boleszkowice, Alicja Tyda Boleszkowice
Wyróżnienia: Wiktoria Podyma Chojna, Maria Krawczuk Dębno, Aleksandra Czarnak Dębno

            w kategorii zespoły klas VII – VIII

1 miejsce - Trio W.A.M.
2 miejsce - Duet RAJWA Boleszkowice

Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.
            Dziękujemy wszystkim instytucjom, które wsparły nasz konkurs: Urząd Miejski w Mieszkowicach, Bank Spółdzielczy w Mieszkowicach, MGOK Mieszkowice, Rada Rodziców przy SP w Mieszkowicach.

                                                                 Sylwia Skórska i Zbigniew Ciszek

FOTORELACJA-wydarzenia

 

 
-->